Informacje o nowej akcji edukacyjnej:
"NIE  TYLKO  UBEZPIECZYCIELE  ZNAJĄ  SWOJE  PRAWA"
(szkolenia z likwidacji szkód komunikacyjnych)


(Szkolenie 1)
AKTUALNE ZASADY ROZLICZANIA SZKÓD UBEZPIECZENIOWYCH
#
najbliższy termin: 19 października 2006 (czwartek) Katowice

W lipcu 2005 parlament uchwalił zmiany w ustawach ubezpieczeniowych. Jak funkcjonuje teraz system likwidacji szkód w Unii, a jak w Polsce? Jak sobie radzić z typowymi problemami: opóźnienia w wypłatach, zaniżanie stawek rbh, błędy w ocenach technicznych, zaniżone ceny części, "sztuczne" szkody całkowite", zaniżona wartość "pozostałości", kłopoty z dostępem do akt sprawy, auto zastępcze, itd. itd. ?
Jaką rolę może odegrać niezależny rzeczoznawca, a co można zrobic samemu? Jakie przysługują nam uprawnienia wobec zakładu ubezpieczeń i jak je egzekwować?
JAK SKUTECZNIE WALCZYĆ O WŁAŚCIWĄ STAWKĘ rbh, przynajmniej w szkodach z OC?
Co zmienią w rozliczeniach ubezpieczeniowych nowe przepisy GVO i tzw. liberalizacja rynku części zamiennych?
Jakie jest stanowisko SN, a co wniosło wszczęcie postępowania przez UOKiK przeciwko PZU S.A. (postanowienie z 31.07.2006)?
PRZYKŁADY PRAKTYCZNE, PANEL DYSKUSYJNY, WYMIANA DOŚWIADCZEŃ.


(Szkolenie 2  -  zawsze nowość !!!)
NOWE ZASADY ROZLICZANIA SZKÓD Z OC W PZU,
A POSTANOWIENIA SN I UOKIK
#
najbliższy termin: 20 października 2006 (piątek) Katowice

Od 1 sierpnia 2005 PZU zmieniło zasady rozliczeń szkód z OC. To samo zrobią pozostałe firmy ubezpieczeniowe, a potem przyjdzie czas na AC.
Czy znasz nowe zasady rozliczeń z OC i czy umiesz się nimi posługiwać? Czy wiesz co to MONEX i jak działa algorytm optymalizacji cen w kosztorysach z OC? Czy znasz nowe oznaczenia jakości części (O,Q,P,Z)? Czy wiesz co Ci wolno, a co spowoduje Twoje straty przy rozliczeniu szkody?
Jaką strategię przyjąć? Co doradzać klientom? Kiedy kierować sprawę do sądu
Jakie jest stanowisko SN, a co wniosło wszczęcie postępowania przez UOKiK przeciwko PZU S.A. (postanowienie z 31.07.2006)?
PRZYKŁADY PRAKTYCZNE, PANEL DYSKUSYJNY, WYMIANA DOŚWIADCZEŃ.

Grupa celowa:
- właściciele warsztatów blacharsko-lakierniczych
- pracownicy serwisów (w tym ASO) odpowiedzialni za rozliczenia z ubezpieczycielami
- pracownicy firm flotowych odpowiedzialni za rozliczenia z ubezpieczycielami
- pracownicy firm leasingowych i banków
- brokerzy ubezpieczeniowi
- rzeczoznawcy samochodowi

Szkolenia prowadzą:
Zespół wykładowców-praktyków znany z licznych publikacji w specjalistycznej prasie motoryzacyjno-ubezpieczeniowej i flotowej, ma na swoim koncie już ponad 1.200 osób z branży motoryzacyjnej przeszkolonych w latach 2002-2005.
RAFAŁ POGORZELSKI - rzeczoznawca wpisany na listę biegłych sądowych, szef Działu Likwidacji Szkód Auto-Elements, prowadzi wiele spraw ubezpieczeniowych w imieniu klientów (warsztatów, firm flotowych i prywatnych osób), liczne publikacje, prelegent na szkoleniach Institute for International Research;
ADRIAN R. SKLORZ  - analityk rynku, specjalizuje sie w prawie europejskim z zakresu liberalizacji rynku, autor kilkudziesięciu publikacji z zakresu stosowania GVO 1400/2002 i ochrony wzorów przemysłowych w motoryzacji, prelegent i chairman na szkoleniach Institue for International Research;

Patroni medialni:

[Rozmiar: 3931 bajtów] [Rozmiar: 2654 bajtów] [Rozmiar: 2176 bajtów] [Rozmiar: 3058 bajtów]

Inne informacje organizacyjne:
Szkolenia w Warszawie odbywają sie w luksusowym hotelu Kyriad Prestige*** przy ul. Towarowej 2, 10 minut od Dworca Centralnego. Rozpoczynają o 9.30 i trwaja 7h. Rejestracja od 8.45. Koszt obejmuje lunch i przerwy kawowe.
W Warszawie jeden dzień szkoleniowy kosztuje 390 zł od osoby, natomiast dla osób uczestniczących w obu szkoleniach przygotowano atrakcyjną ofertę łącznej opłaty 660 zł od osoby (zamiast 390+390=780zł).

Szkolenia w Katowicach odbywają sie w klimatyzowanej sali wykładowej w biurowcu Bombardier Transportation przy ul.Modelarskiej 12. Rozpoczynają o 9.30 i trwaja 7h. Rejestracja od 8.45. Koszt obejmuje lunch i przerwy kawowe.
W Katowicach jeden dzień szkoleniowy kosztuje 330 zł od osoby, natomiast dla osób uczestniczących w obu szkoleniach przygotowano atrakcyjną ofertę łącznej opłaty 550 zł od osoby (zamiast 330+330=660zł).

Dla większych grup (jedna firma, jedno miasto, jedna faktura) przygotowano dodatkowe upusty: druga osoba ma 5% upustu, a trzecia i następne po 10%.

Wpłaty na konto organizatora: Centrum Szkoleń Auto-Elements, Aleja Roździeńskiego 188-b, 40-203 Katowice: Kredyt Bank 57 1500 1894 1218 9001 2000 0000

Pytania kierowac do Magdaleny Rafa: tel.: (+32) 20-10-188; fax: (+32) 25-18-800; e-mail: szkolenia@element.com.pl

Tu można dokonać zgłoszenia lub zdownloadować dokumenty:

druk zgłoszenia "papierowego" (faxem)

program szkoleń

informacje organizacyjne (dojazd i hotele) dla uczestników w Warszawie

informacje dojazdowe dla uczestników w Katowicach

informacje hotelowe dla uczestników w Katowicach

Tu można wejść na strone z unikatowymi raportami nt. likwidacji szkód komunikacyjnych w Polsce:

tu UNIKATOWE RAPORTY
nt. SYSTEMU LIKWIDACJI SZKÓD KOMUNIKACYJNYCH W POLSCE


[Rozmiar: 20980 bajtów] [Rozmiar: 19977 bajtów] [Rozmiar: 19417 bajtów]